TSL - Prawo | BLOG

Skuteczna windykacja należności

Czy Ty również masz problem z firmami, które nie regulują płatności na czas i unikają kontaktu w tej sprawie pomimo licznych wezwań do zapłaty?

Zalecamy więc jak najszybsze działanie w tej sprawie. W przypadku egzekwowania należności czas ma bardzo duże znaczenie. Im szybciej będziesz reagował, tym większe są szanse na odzyskanie Twoich pieniędzy.

Zapewne nie chcesz dołączyć do grupy biznesmenów, którzy musieli rezygnować z marzeń o własnej firmie przez ludzi, którzy nie płacili faktur w terminie lub wcale. Taki stan rzeczy nawet najlepiej prosperujące przedsiębiorstwo może doprowadzić do całkowitej ruiny finansowej i to w krótkim czasie.

Proponujemy Ci profesjonalną pomoc w windykacji należności od dłużników. Nasze działania opieramy o skuteczne i w pełni legalne metody, które pozwolą Ci zachować stabilną sytuację finansową firmy.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Zajmujemy się pilnowaniem wszystkich płatności w Twojej firmie. Jeśli któraś z nich jest przeterminowana, to od razu podejmujemy stosowne działania. Kontaktujemy się z dłużnikiem i ustalamy szczegóły spłaty zadłużenia.

Nie działamy schematycznie. Klientom proponujemy nowoczesne rozwiązania, które gwarantują rzeczywistą poprawę sytuacji finansowej ich firmy. Już nie będziesz musiał się stresować wysyłaniem kolejnych wezwań do zapłaty, czy telefonowaniem do firm w sprawie zaległości finansowych.

Dlaczego warto dbać o płynność finansową firmy?

Rozwój przedsiębiorstwa – dzięki bieżącym zyskom jesteś w stanie stale inwestować w rozwój swojej firmy i gwarantować jej stabilny rozrost

Terminowe wypłacanie pensji – filarem Twojej działalności są pracownicy, którzy każdego dnia dostarczają zakontraktowane ładunki. Aby wykonywali swoją pracę z pełnym zaangażowaniem musisz dbać o terminowe wypłacanie pensji. Nie będzie to możliwe, kiedy Twoje konto firmowe będzie świeciło pustkami przez kilku klientów, którzy nie uregulują płatności za wykonane usługi.

Więcej czasu dla siebie – zlecając nam windykację długów nie musisz się niczym zajmować. To my kontaktujemy się z dłużnikami oraz ustalamy warunki spłaty zadłużenia. W ten sposób nie tracisz czasu na pisanie wezwań do zapłaty oraz telefonowanie do dłużników. Możesz zająć się rozwijaniem swojej działalności oraz zdobywaniem kolejnych klientów.

Mniej stresu – nie sprawdzasz nerwowo co godzinę konta w banku z zastanawiając się, czy przelew w końcu dotarł. Dzięki usłudze skutecznej windykacji zawsze będziesz miał środki na bieżące potrzeby, inwestowanie w firmę oraz pensje pracowników.

Czy to na pewno działa?

Pierwsze efekty zauważysz już po pierwszym miesiącu naszej współpracy. Przelewy w końcu zaczną trafiać na konto w ustalonym na terminie. Ty natomiast przestaniesz drżeć o sytuację finansową swojej firmy.

Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu przedsiębiorców wysyłanie monitów nie jest zbyt komfortową sytuacją, dlatego też przejmujemy ten obowiązek na siebie. Ty natomiast zajmij się rozwijaniem swojej działalności.

Skontaktuj się z nami i zadbaj o płynność finansową Twojej firmy! Nie pozwól, aby nieprofesjonalni kontrahenci zaburzyli jej rozwój i narazili Cię na poważne straty finansowe.

Oczywiście nadal możesz tolerować spóźnienia w regulowaniu należności. Nie bądź jednak zdziwiony, kiedy pewnego dnia zorientujesz się, że Twoja firma ma poważny kryzys finansowy, a Ty nie masz z czego regulować bieżących opłat. Wtedy może być już za późno na reakcję…

 

Kontakt

Sprawdź gdzie się znajdujemy i skontaktuj się z nami

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Magdalena Brzeziecka

e-mail:

telefon: 503 115 209

nr konta : ING Bank Śląski
83 1050 1735 1000 0091 4236 6856

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Piotr Brzeziecki

e-mail:

telefon: 601 797 923

nr konta : PKO BP SA
48 1020 2762 0000 1702 0105 2794

Adres kancelarii :

ul. Nowa 18,  

62-700 Turek