Chroń swoją firmę!


Profesjonalna obsługa prawna

zawsze kiedy tego potrzebujesz.


Zadzwoń lub napisz do nas już teraz!

adw. Magdalena Brzeziecka 503-115-209

adw. Piotr Brzeziecki 601-797-923

Zaufaj profesjonalistom

W branży transportowej nawet jedna pochopna decyzja może przyczynić się do strat finansowych oraz problemów prawnych. Zabezpiecz swoje interesy i zaufaj doświadczonym prawnikom, którzy pomogli już wielu przedsiębiorcom.

Nasza kancelaria oferuje swoim klientom pomoc zarówno w bieżącej obsłudze prawnej firmy, jak również sytuacjach awaryjnych. Masz problemy z wstrzymaniem rozładunku towaru? Celnicy zatrzymali pojazd z Twojej floty i nie chcą umożliwić dalszej jazdy? Wystarczy jeden telefon, abyśmy mogli przystąpić do działania.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest szybki czas reakcji w sprawach prawnych, dlatego też możesz się z nami skontaktować o każdej porze. Ekspresowo dokonamy analizy Twojej sytuacji i doradzimy najlepsze rozwiązanie.

 

Jesteśmy po to, żeby Państwu pomóc. Szybko i skutecznie.

 

Zespół

MAGDALENA BRZEZIECKA

adwokat

Specjalizuje się w obsłudze firm transportowych i zagadnieniach z zakresu prawa gospodarczego.Na co dzień zajmuje się kompleksową obsługą przedsiębiorców, w tym m.in. przygotowywaniem i weryfikacją umów, wsparciem w trakcie negocjacji handlowych oraz reprezentacją przed sądami i urzędami. Prowadzi także sprawy związane z odzyskiwaniem podatku VAT z zagranicy oraz windykacją należności.Doświadczenie zdobywała w kancelariach adwokackich oraz dużej firmie windykacyjnej.Bardzo dobrze zorganizowana i ambitna, motywuje swoich klientów do aktywnego działania i ochrony ich interesów.Jako stypendystka ukończyła studia na Krakowskiej Akademii im. A. Frycza - Modrzewskiego.Jest pasjonatką sportów wodnych.

 

GABRIELA ŁUKAWCZYK

asystentka adwokatów

Od 2017 r. pełni niezastąpioną rolę asystentki adwokatów. Umiejętności organizacyjne, porządkowość i skrupulatność Gabrysi zapewniają sprawną pracę sekretariatu kancelarii. Dodatkowo z uwagi na wysoką kulturę osobistą oraz życzliwość, Gabrysia stanowi gwarancję profesjonalnej i sympatycznej obsługi Klienta.

 

PIOTR BRZEZIECKI

adwokat

Jego wiedza i doświadczenie pozwalają mu na prowadzenie rozmaitych spraw, między innymi z zakresu prawa rodzinnego i karnego.Praca w kancelariach adwokackich pozwoliła mu na zebranie wielu cennych doświadczeń, które procentują w pracy z kolejnymi klientami.Umiejętność budowania relacji i zaangażowanie w prowadzone sprawy przekłada się na duże zaufanie klientów, którzy doceniają jego cierpliwość.Ukończył studia na Krakowskiej Akademii
im. A. Frycza-Modrzewskiego. W wolnych chwilach jeździ konno
i czyta thrillery prawnicze.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

 

Ochrona prawna interesów Twojej firmy

Gwarantujemy pełne wsparcie prawne Twojej działalności. Pomagamy klientom
podczas negocjacji biznesowych oraz w razie nagłych problemów prawnych.
Przygotujemy umowy o współpracę, jak również analizujemy dokumenty,
które Ty otrzymałeś do podpisania. Dzięki temu masz pewność,
że nie narażasz się na niekorzystne zapisy i straty finansowe.
Zasada jest prosta – my dbamy o zaplecze prawne,
a Ty w spokoju zajmujesz się rozwijaniem swojej firmy
i zdobywaniem kolejnych klientów.
 

Skuteczna windykacja należności

Uczciwie i terminowo zrealizowałeś usługę, ale niestety kontrahent odwleka termin płatności? Pomożemy Ci skutecznie egzekwować pieniądze za wykonaną pracę. Zwiększysz płynność finansową swojej firmy i zredukujesz do minimum ryzyko utraty stabilności finansowej przez niewypłacalnych partnerów biznesowych.

Czytaj więcej...

Szybki i łatwy kontakt

Współpracując z naszą kancelarią możesz liczyć na kontakt o każdej porze, nawet w nocy. Wiemy, że niektóre sytuacje wymagają szybkiego i sprawnego działania. Nie ignorujemy klientów, którzy kontaktują się z nami o bardzo nietypowych godzinach. Zawsze staramy się pomóc i zaproponować odpowiednie działania adekwatne do danej sytuacji.

 

Darmowe porady prawne

Jeśli nadal masz wątpliwości co do podjęcia współpracy z naszą kancelarią, to zachęcamy Cię do skorzystania z całkowicie darmowych konsultacji prawnych. W każdy wtorek adwokat Piotr Brzeziecki chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z wybranym zagadnieniem. Możesz nie tylko rozwiązać swój problem, ale też osobiście przekonać się o naszych kompetencjach.

Rekomendacje

 

 

Antoni Zesiuk, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Antoni Zesiuk ZESIUK Z-d Produkcji i Handlu

 

JS TRANS sp. z o.o.

 

 

AMBRO LOGISTICS sp. z o.o.

 

 

Sylwia Zielińska- Sikora, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Sylwia Zielińska-Sikora F.H.U. Euro-Pack Service Ltd.

 

YEGO DESIGN sp. z o.o.

 

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "OPTIM"

 

"DORTEX" Dorota Budynek

 
 

 

NETLAND COMPUTERS Sp. z o.o.

 

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY EUROTRANS

 

 

 

 

 

Kontakt

Sprawdź gdzie się znajdujemy i skontaktuj się z nami

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Magdalena Brzeziecka

e-mail:

telefon: 503 115 209

nr konta : ING Bank Śląski
83 1050 1735 1000 0091 4236 6856

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Piotr Brzeziecki

e-mail:

telefon: 601 797 923

nr konta : PKO BP SA
48 1020 2762 0000 1702 0105 2794

Adres kancelarii :

ul. Nowa 18,  

62-700 Turek